• Aktuality
  • Pojeďte s námi na tábor, vy kingové!

Pojeďte s námi na tábor, vy kingové!

Ve středu 16. ledna se otevírá možnost přihlásit se na náš tábor.

Letos jedeme v termínu 27. července až 10. srpna 2019 (III. turnus). Téma tábora bude: Vy, kingové?

Stejně jako v uplynulém roce je přihlašování rozděleno do dvou kol. První kolo již proběhlo pro děti, které s námi byly na táboře loni. Po prvním kole zůstalo 24 volných míst.

Druhé kolo, které je k dispozici všem zájemcům, se otevře ve středu 16. ledna v 9.00 hodin. Přihlašování bude stejně jako minule probíhat elektronicky, a to na klientském portálu DDM Slaný. Ten najdete na adrese: https://ostrov-svc.iddm.cz.

Pokud se chcete přihlásit, vytvořte si v předstihu na portálu registraci a vložte potřebné údaje svých dětí. V menu „TÁBORY“ se včas objeví také náš tábor (zatím tam není) a na stránce tábora budete mít možnost děti přihlásit. Je třeba být v uvedeném čase u počítače a rychle přihlášku odklepnout. Je pravděpodobné, že stejně jako v minulých letech půjde o minuty.

Po přihlášení prosím nezapomeňte do pěti dnů uhradit zálohu (dle pokynů, které obdržíte emailem), jinak Vám rezervace propadne a místo nabídneme dalšímu zájemci.

Tábor je určen pro děti, které v daném roce vychodily 1.–9. ročník základní školy. Pokud je vaše dítě tuto podmínku nesplňuje, přihlášku prosím nevyplňujte.

Miloš Mojžiš
hlavní vedoucí
tel. 602 592 862
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Vytvořeno dne .